Hakkımızda

Sitemiz (yerelmarket.com) bilişim ve ticaret sektöründe faaliyet gösteren Zito Bilişim ve Ticaret şirketlerinden bir tanesidir. yerelmarket.com yöresel değerlerin geleneksel yollarla farklı coğrafyalara pazarlanmasının imkânsızlığını görerek bu eksikliği gidermek amacı ile kurulmuştur. yerelmarket.com tüm Türkiye’de geniş çapta bir araştırma yaparak en ucuzu, en güvenli ve en kaliteli şekilde müşterilerine sunan, günün ve geleceğin ticari gelişmelerini takip eden, daima kaliteyi ve güler yüzü gaye edinmiş bir bilişim-ticaret şirketidir.

yerelmarket.com günün en son internet teknolojilerini kullanarak değerli müşterilerine güvenli ve hızlı hizmet sunan bir e-ticaret sitesidir. 10 yılı aşkın bilişim tecrübesiyle ve  20 yıllık ticaret geçmişinin harmanlanmasıyla kurulan yerelmarket.com geniş çaplı fiyat araştırması yaparak ve ürünü kaynağından alarak pazarlamasıyla, daima en ucuz fiyatı sunmasıyla farklıdır. yerelmarket.com kurulumunda know-how çalışmaları yapılarak, olabilecek olumsuzluklar en aza indirgenmiştir.

yerelmarket.com kurucuları ve çalışanları çözüm odaklı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, empati yapabilen, çağın gerçeklerine ayak uyduran bireylerden oluşmaktadır. yerelmarket.com çağın mevcut internet ve bilgisayar teknolojilerini tamamıyla benimsemiş, ticaret ahlakını ticaretin içinden gelerek almış vizyonu geniş çalışanlar barındırmaktadır.

yerelmarket.com bir ürünü kaynağındaki dört, beş tedarikçi firma ile görüşerek en uygun fiyatta alarak ve akabinde satarak daima en ucuz olmayı ilke edinmiştir. Eğer bir ürünün tedarikçisi yalnız tek bir firma ise bu üründe stoksuz çalışarak ürün maliyetini en aza indirgemeyi başarmıştır. Bu ticaret politikamızın sonucu olarak tüm ürünlerimizin fiyatı, internet piyasasının ve normal piyasanın çok çok altındadır.

yerelmarket.com’ un genel manada ki misyonu yerel değerlere sahip çıkmaktır. Günümüzde her şey popülerleşmekte, modernize olmakta ve kökünden uzaklaşmaktadır. Nihai hedefimiz tekdüzeliğin hüküm sürdüğü günümüz hayatında farkı fark ederek yaşamak, yerel değerlere gereken ehemmiyeti vermek, yerel değerlerden uzaklaşmamaktır. Özel manada hedefimiz ise her daim yerel değer taşıyan ürünleri taleplilerine en uygun fiyatta, güvenilir ve hızlı şekilde ulaştırmaktır.

AMACIMIZ

yerelmarket.com’ un amacı ulaşılması güç olunan ve her daim arzulanan ürünlerin ticaretini % 100 müşteri memnuniyeti sağlayarak gerçekleştirmektir. yerelmarket.com’ da gıdadan hediyelik eşyaya, ev araç-gereçlerinden giyim ürünlerine, Türkiye’nin her yöresinden yerel değerlere sahip ürünleri bulabilirsiniz. Geniş çaplı fiyat araştırması, aynı ürünü satan birden fazla tedarikçi ile çalışmamız, ticari geçmişimiz sayesinde sitemizde yer alan ürünler daima en ucuzdur. yerelmarket.com olarak yerel ürünlerin satın alınabilmesi zor olduğundan ürünün fahiş fiyatlara satılmasına karşı çıkmaktadır. yerelmarket.com ticarette fırsatçılık olarak adlandırılan bu fiyat tutarsızlığına sitemizde asla yer vermemek için her ürüne özel araştırma yaparak, ürünü en uygun fiyatta satmayı amaçlamıştır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: